Načítavanie... 0
ZDIEĽAŤ
O NÁS


O nás

01

Niečo o nás

Prečo si vybrať nás?
Naše benefity

Skladané ploty sú dnes veľmi žiadanou alternatívou pre bezpečie a súkromie našich obydlí. Výrobou plotov sa zaoberáme viac ako 10 rokov. Neustále zlepšujeme efektivitu, pevnosť, kvalitu, vzhľad a farbu výrobkov.

Veľkou výhodou je rýchla montáž a rôznorodosť vzorov s dokonalou štruktúrou, ktoré sa prispôsobujú k vzhľadu nehnuteľnosti a oplocovaného objektu.

Svojim krásnym dizajnom pôsobia skladané betónové ploty ako neodľúčiteľný doplnok nehnuteľností, pozemkov, firiem a záhrad. Skvele pomáhajú pri zavetrení pozemku. Hermeticky pôsobia proti prerastaniu nežiadúcej buriny od susedného pozemku.

Certifikovaný betón, ktorý bol testovaný TSUS Nové Mesto spĺňa najprísnejšie normy a požiadavky. Použitý materiál zaručuje vysokú kvalitu našich výrobkov, dlhoročné zachovanie požadovaných vlastností a odolnosť po celí dobu využitia.

0
Dokončených projektov
0
Odrobených hodín
0
% spokojnosť
Naša práca
01.

Technické parametre výrobkov

Rôzne odtieňové variácie so skvelou súhrou farieb. Melírované farbenie je dokonalou variantou a zároveň zvýrazní vzhľad a celkový dojem. Farbu plotu je možné prispôsobiť fasádnej farbe oplocovanej nehnuteľnosti. Dlhoročné skúsenosti so stálosťou farieb nám zaručuje značka Caparol.

Riečne kamenivo s frakciou
4 / 8 mm
Praný riečny piesok s frakciou
0 / 4 mm
Cement vysokej pevnosti triedy
42,5 R
Betón vysokej pevnosti v hodnote
NAD C35 / 45
Hrúbka oceľovej výstuže stĺpov
8 mm
Hrúbka oceľovej výstuže platní
6 - 8 mm
Na zvýšenie životnosti plotov
Betónové prímesy
04.

Naše služby

Súkromie, bezpečnosť, vymedzenie priestoru či zaujímavý prvok záhradnej architektúry, betónové ploty zodpovedne splnia všetky vaše požiadavky.

Výroba betónových plotov

Ploty vyrobené z kvalitného cementu, betonárskej výstuže i kvalitného kameniva, betonové ploty sú investíciou na niekoľko desiatok rokov. Využívame certifikované materiály, zosilnené betónové dosky, oceľové výstuže a zviazané armatúry pre ideálny výsledný efekt.

01.

Montáž betónových plotov


Montáž betónových plotov je jednou z našich nosných činností. Betónový plot na mieru Vášho pozemku a Vašich predstáv Vám zrealizujeme i s rýchlou montážou i demontážou. Vďaka tomu ušetríte čas i prostriedky.

02.
02.