Načítavanie... 0
ZDIEĽAŤ
O NÁS


O nás

01

Niečo o nás

Prečo si vybrať nás?
Naše benefity

Výroba a montáž betónových plotov je jednou z našich nosných činností. Betónové ploty vyrábame na kľúč od návrhu riešenia, cez výrobu materiálu, dovoz a montáž. Kvalitu vstupných materiálov kladieme na prvé miesto, preto vyrábame certifikovaný betón, ktorý bol testovaný TSUS Nové Mesto a spĺňa najprísnejšie normy.

Použitý materiál zaručuje vysokú kvalitu našich výrobkov, ich odolnosť a dlhoročné zachovanie požadovaných vlastností, ktoré po celú dobu využitia prepožičávajú Vášmu betónovému plotu.

0
Dokončených projektov
0
Odrobených hodín
0
% spokojnosť
Naša práca
01.

Naše služby

Súkromie, bezpečnosť, vymedzenie priestoru či zaujímavý prvok záhradnej architektúry, betónové ploty zodpovedne splnia všetky vaše požiadavky.

Výroba betónových plotov

Ploty vyrobené z kvalitného cementu, betonárskej výstuže i kvalitného kameniva, betonové ploty sú investíciou na niekoľko desiatok rokov. Využívame certifikované materiály, zosilnené betónové dosky, oceľové výstuže a zviazané armatúry pre ideálny výsledný efekt.

01.

Montáž betónových plotov


Montáž betónových plotov je jednou z našich nosných činností. Betónový plot na mieru Vášho pozemku a Vašich predstáv Vám zrealizujeme i s rýchlou montážou i demontážou. Vďaka tomu ušetríte čas i prostriedky.

02.
02.